Stroj pro číslování papíru CONTAGOR 470

Popis produktu
Vytisknout

Se strojem pro číslování papíru CONTAGOR 470 lze  spolehlivě provádět číslování, rýhování, perforaci, prořezávání a dále i dotiskovat jakékoliv motivy pomocí polymerního klišé rozměru až 35 x 45 mm.

Se strojem pro číslování papíru CONTAGOR 470 lze spolehlivě provádět číslování, rýhování, perforaci, prořezávání a dále i dotiskovat jakékoliv motivy pomocí polymerního kliše rozměru až 35 x 45 mm. Stroj pro číslování papíru lze provozovat jako stolní, popř. lze objednat mobilní stojan.

Dále lze objednat i vývěvu pro boční rozfuk stohu papíru. Tento boční rozfuk je vhodný při zpracování kartonu a papíru a vyšší gramáže. Stroj pro číslování papíru umožňuje zpracování i samopropisovacích sad (do 5 archů), a to číslování i perforaci při jednom průchodu strojem.
Ke standardnímu vybavení patří celkové a dávkové počitadlo a dále i detekce chybějícího nebo dvojitého archu. Tato kompletní detekce chybových stavů garantuje spolehlivé pracovní výsledky bez chyb v číselné řadě.

Do stroje lze umístit až 20 číslovačů, a to jak souběžně s upevňovací hřídelí stroje (vertikálně), tak kolmo (horizontálně). Digitální ukazatel průběžně informuje uživatele o stavu zpracování zakázky. Program stroje umožňuje nastavit změnu čísel plynule po sobě a nebo opakování stejného čísla po 2 až 9 cyklech. Standardně jsou k dispozici 2 typy číslovačů
se 7 číslicemi a s výškou písma 3,5 mm nebo 4,76 mm, popř. na objednávku číslovače dle požadavků zákazníka. Zákazník má nadále možnost volby mezi číslovačem pro vzestupné, nebo sestupné počítání.
 
 
TECHNICKÉ PARAMETRY
 

Hmotnost

cca 80 kg

Napětí

230/50 V/Hz

Min. formát (šíře x délka)

115 x 185 mm

Rozměry stroje (V x Š x Hl)

1000 x 700 x 405 (vč. stojanu) mm

Příkon

2.5 kW

Max. formát (šíře x délka)

465 x 420 mm

Gramáž papíru

5 až 250 g/m2 vč. samopropisovacích sad do 5 listů

 

 
Podávání papíru 3 podávacími kolečky s možností bočního rozfuku (na objednávku).
 
Rychlost až 5 500 archů/hod., 9 stupňů rychlosti nastavitelné na ovládacím panelu.
 
Stoh v nakladači až 60 mm.
 
2 upevňovací prstence číslovačů jsou standardní součástí dodávky (lze rozšířit až na 4). Na každý prstenec lze umístit 8 číslovačů (vodorovně s osou tj. vertikálně) nebo 7 číslovačů (kolmo na osu tj. horizontálně). Doporučený max. počet číslovačů je 20.
 
Do stroje lze namontovat až 6 držáků pro perforovací, rýhovací a prořezávácí kolečka. 2 držáky jsou součástí dodávky.
 
K dispozici jsou 2 systémy nanášení barvy:
 
a) mikroporézní válečky s barvou, které jsou k dispozici v těchto barvách - černá, červená, zelená, modrá a violet.   
 
b) nanášení systémem offset - sestává se ze 2 válců a lze použít běžnou barvu pro ofsetový tisk.
 
Certifikováno dle norem EU - CE.  
 

Další produkty v kategorii

Stroj pro číslování papíru NUMNAK S

Stroj pro číslování papíru NUMNAK S

Stroj pro číslování papíru NUMNAK S pracuje na rotačním principu číslování. Je vybaven spolehlivým vakuovým podáváním papíru s bočním rozfukem. Je vhodný nejen pro číslování volných listů, ale i samopropisovacích sad.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

Stroj pro číslování papíru NUMNAK S

Stroj pro číslování papíru NUMNAK S