LAM FLM 520

Popis produktu
Vytisknout

Laminovací stroj průmyslové koncepce s vynikajícím poměrem cena / technické parametry.

Laminovací stroj renomovaného čínského výrobce, disponuje certifikací dle evropských norem CE. Výrobce obdržel certifikát kvality ISO 9001:2000 a patří k vedoucím výrobcům laminovacích strojů na východních trzích s více než třicetiletou zkušeností při výrobě laminovacích strojů.

Stroj LAM – FLM 520 je zařízení pro laminaci s vynikajícím poměrem výkon – cena. Je použitelné jak pro filmy s lepidlem, tak i pro filmy bez lepidla. Lze provádět jak jednostrannou, tak i oboustrannou laminaci při jednom průchodu strojem. Na rozdíl od laminovacích strojů, vyrobených ze svařených profilů, jsou bočnice strojů FLM robustními odlitky, které dlouhodobě odolají i vysokým pracovním tlakům, které jsou nezbytné pro docílení kvalitních pracovních výsledků zejména u větších ploch. Díky automatické separaci archu (na spolehlivém pneumatickém principu) je dostatečná obsluha 1 osobou. Stroj je řízen PLC s přehledným barevným displejem. Řízení pohonu frekvenčním měničem umožňuje plynulou změnu rychlosti. Pneumatický systém garantuje dostatečný pracovní tlak a umožňuje plynulou regulaci tlaku. Stroje jsou vybaveny jednotkou proti kroucení papíru pro kvalitní pracovní výsledek. K dispozici je jak boční perforace, tak i ořez laminovací fólie. Tyto výkonné stroje jsou schopny dosáhnout rychlosti až 25 m/min.

U laminovacího procesu hraje významnou roli i průměr laminovacího válce. Větší průměr přináší výhodu v delším kontaktu zahřívaného válce s fólií a laminovaným materiálem a tím garantuje dobré spojení materiálu s fólií i při vyšších rychlostech. Proto výrobce osazuje stroj robustním válcem průměru 165 mm.

Stroj je vybaven zařízením s fotobuňkou, které na vstupu archu papíru do stroje reguluje míru překrytí archu dle hodnoty nastavené uživatelem, což významně usnadňuje nakládku a zvyšuje pracovní rychlost. Samozřejmostí je kontrola chybových stavů a zastavení stroje (nenaložení papíru, přerušení dráhy papíru, neprovedené separace).

Vyložení hotového produktu je provedeno na šikmý vykládací pult s vibrací. Sklon pultu a intenzita vibrace je plynule nastavitelná.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

 

MODEL

520

Max. laminovací šíře (mm)

520

Max. laminovací délka (mm) – při automatické separaci,
bez automatické separace bez omezení

780

Teplota – nastavitelná (°C)

60 - 130

Tloušťka papíru (g/m2)

100 - 500

Max. rychlost (m/min)

25

Příkon (kW) – při zahřívání

10

Váha (kg)

cca 1000

Rozměry (cm)

330x115x145

 

 

Další produkty v kategorii

LAM 520 B

LAM 520 B

Laminovací stroj s automatickým podáváním archů savkovým pásem a  s rozfukem stohu   pro jednostrannou  laminaci je vhodný svým formátem jak pro digitální tisk, tak i pro ofset B2. Vyznačuje se robustní konstrukcí s výraznou převanou tradičních kovových materiálů namísto levných plastů.

Poptat

Poptávám zboží

LAM 520 B

LAM 520 B
LAM 39 PH / LAM 49 PH

LAM 39 PH / LAM 49 PH

Laminovací stroje renomovaného čínského výrobce, disponují certifikací dle evropských norem CE. Výrobce obdržel certifikát kvality ISO 9001/ ISO 14001 a ISO 45001 a patří k vedoucím výrobcům laminovacích strojů na východních trzích s dlouholetou zkušeností při výrobě strojů pro dokončovací zpracování.

novinka
Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

LAM 39 PH / LAM 49 PH

LAM 39 PH / LAM 49 PH
Laminovací stroj 350 D / 650 D

Laminovací stroj 350 D / 650 D

Profesionální knihařský stroj se stojanem pro jednostrannou i oboustrannou laminaci za tepla i za studena. Pracovní šíře 350 mm nebo 650 mm.

Poptat

Poptávám zboží

Laminovací stroj 350 D / 650 D

Laminovací stroj 350 D / 650 D
Laminovací stroj LAM 380

Laminovací stroj LAM 380

Poloautomatický laminovací stroj pro jednostrannou laminaci je vhodný svým formátem zejména pro digitální tisk.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

Laminovací stroj LAM 380

Laminovací stroj LAM 380