Stroj pro ražbu z fólie CE 121 - 4

Popis produktu Doporučit
Vytisknout

Knihařské stroje pro ražbu z fólie a výsek firmy Cartes řady CE 121 - 4 jsou zařízeními modulární koncepce.

Knihařské stroje pro ražbu z fólie a výsek lze provozovat v celé řadě různých konfigurací. K dispozici mohou být jedna až čtyři jednotky pro potisk a výsek. Knihařské stroje pro ražbu z fólie a výsek jsou schopny zpracovávat jakýkoliv druh etiket v pracovní šíři do 120 mm. Knihařské stroje pro ražbu z fólie a výsek jsou robusní koncepce, jsou vyrobeny s velkou přesností a vyznačují se snadnou obsluhou. Veškerá nastavení pomocí klávesnice jsou snadná a srozumitelná. Nastavování krokových motorů, které zajišťují pohyb papírového pásu strojem pro ražbu z fólie a výsek se provádí snadno pomocí programovatelné jednotky. Teplota razicích hlav je řízena velmi přesnými regulátory. Stroje pro ražbu z fólie a výsek řady CE 121 – 4 jsou vhodné jak k potisku papírových etiket a etiket z PVC, tak i k potisku samolepících etiket a textilních saténových etiket.
Stroj pro ražbu z fólie a výsek lze použít k potisku polyesteru, polyamidu, acetátu, polypropylenu, pravé a umělé kůže i tkaných textilních pásů. Knihařský stroj pro ražbu z fólie a výsek je dále schopen potiskovat, vysekávat a děrovat celou řadu materiálů, ze kterých se vyrábějí visačky na oděvy apod. Pás materiálu je do knihařského stroje pro ražbu z fólie a výsek transportován pomocí motorů. Na vstupu do knihařského stroje pro ražbu z fólie a výsek je umístěna fotobuňka, která kontroluje konec pásu. Etiketový pás prochází 1 – 4 tiskovými jednotkami, z nichž každá tiskne jednu až tři barvy. Poslední stanice může být stanicí výsekovou. Na výstupu z knihařského stroje pro ražbu z fólie a výsek je nepotřebný zbytek fólie oddělován a vlastní etikety jsou navíjeny navíječem.
Pakliže není nutné provádět výsek, může být stroj pro ražbu z fólie a výsek dovybaven nožovým zařízením. Tento nůž je snadno namontovatelný do stroje pro ražbu z fólie a výsek a může provádět jak řez, tak v případě potřeby pouze naříznutí horní fólie. Pakliže je nutné dotiskovat na již předtištěný pás další barvy, je příslušenstvím knihařského stroje pro ražbu z fólie a výsek fotobuňka. Tato fotobuňka garantuje velmi přesnou pozici následných tisků. Libovolnou stanici je možné použít i pro číslování. Samozřejmostí linek CARTES je možnost přesného tisku hologramů. V tomto případě je příslušenstvím další fotobuňka. Knihařský stroj pro ražbu z fólie a výsek může být na výstupu vybaven stohovačem, který je dodáván na objednávku a tento stohovač zajišťuje následné rychlé balení. Knihařský stroj pro ražbu z fólie a výsek lze vybavit i přídavným zařízením pro děrování, které se používá tehdy, pakliže se strojem pro ražbu z fólie a výsek CE 121 - 4 chceme vyrábět visačky na zboží. Toto zařízení pro děrování je velmi snadno nastavitelné a spolupracuje s tiskovými jednotkami.
Knihařské stroje pro ražbu z fólie a výsek  řady CE 121 - 4 jsou stroje modulární koncepce a mohou být přizpůsobeny různým požadavkům zákazníků.
Knihařské stroje pro ražbu z fólie a výsek jsou k dispozici ve velmi velké řadě verzí a jsou optimální investicí v oblasti potisku horkou ražbou.

 

max. šíře materiálu (mm): 120
max. rychlost (cyklů/hod.): 11 000
počet tiskových (výsekových) jednotek: 1 - 4
rozměry: dle konfigurace
váha: dle konfigurace

 

 

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Další produkty v kategorii

HS 252/352

HS 252/352

Knihařský stroj pro ražbu z folie HS 252 má dvě nezávisle pracující jednotky.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

HS 252/352

HS 252/352
LASER 350

LASER 350

Vysoce výkonný LASER 350 firmy CARTES lze použít pro výsek, řezání materiálu, částečný výsek horní vrstvy folie (tzv. splitování), gravírování motivů a popř. číslování celé řady materiálů jako je papír, lepenka, textilní materiály, kůže a další.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

LASER 350

LASER 350
SET 30/30/2

SET 30/30/2

Dvoubarvový, popř. jednobarvový, polygrafický sítotiskový stroj pro potisk materiálu z role na roli při vysoké rychlosti.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

SET 30/30/2

SET 30/30/2