Profesionální nanášení UV laků NAGEL DIGI UVL 380

Popis produktu Doporučit
Vytisknout

Knihařský stroj pro profesionální nanášení UV laků je vhodný jak pro oblast ofsetového tisku, tak i pro digitální tisk.

Díky aplikaci nejnovějších technických poznatků v této oblasti knihařský stroj pro profesionální nanášení UV laků nabízí velmi hodnotné zušlechtění tiskovin a vynikající technické parametry. Knihařský stroj pro profesionální nanášení UV laků dále nabízí ergonomický design a uživatelsky pohodlné ovládání dotykovým displejem.
Použitá UV lampa nové koncepce neprodukuje ozon a nevyžaduje tedy UV filtr ani odsávání a tento knihařský stroj pro profesionální nanášení UV laků může být použit i v prostorách bez oken. Tím knihařský stroj pro profesionální nanášení UV laků splňuje nejpříšnější kriteria EU pro tuto oblast.

Při stand-by modu lampa spotřebovává jen 50 % elektrické energie, přesto je ihned v případě potřeby připravena k činnosti. UV lak je předehříván v tanku a po nanesení navíc zahříván infra-topením. Tímto postupem dvojitého zahřívání se docílí rovnoměrná vrstva laku.

Knihařský stroj pro profesionální nanášení UV laků je dále vybaven nastavitelnou raklí pro stírání pebytečného laku, což je výhodou zejména při oboustranném nanášení a pomáhá docílit perfektní výsledek. Při průchodu stroje pro profesionální nanášení UV laků jsou archy fixovány vakuem. 

 

TECHNICKÉ PARAMETRY


Hmotnost

400 kg

Výška

1100 mm

Šířka

1100 mm

Hloubka

2000 mm

Napětí

380 V/Hz

Min. formát (šíře x délka)

148 x 210

Max. formát papíru
(délka x šířka v mm)

bez omezení x 380 mm (vykládací stůl až 800 mm)

Doporučená gramáž (g/m2)

150 - 600

Výška stohu nakladače (mm)

60

Pracovní rychlost (m/min)

5 - 20