HS 252/352

Popis produktu Doporučit
Vytisknout

Knihařský stroj pro ražbu z folie HS 252 má dvě nezávisle pracující jednotky.

První jednotka je používaná především pro tisk technikou horké ražby. Druhá jednotka může být použita jak pro tisk technikou horké ražby, tak i pro ražbu za studena, případně i výsek. Knihařský stroj pro ražbu z folie HS 252/352 má možnost pracovat se dvěma standardními šířemi papíru. Model 252 pracuje s šíří materiálu do 260 mm a max. tisková plocha je 250 x 250 mm. Model 352 pracuje s max. šíří 340 mm a max. plocha tisku je 330 x 250 mm. Vstup papíru do knihařského stroje pro ražbu z folie HS je vybaven podtlakovými savkovými brzdnými otvory. Tyto otvory mají za úkol vytvářet konstantní napětí papíru při vstupu do knihařského stroje pro ražbu z folie HS z důvodu přesného soutisku. Pohonný systém knihařského stroje pro ražbu z folie HS je vybaven krokovými motory, které transportují potiskovaný materiál s vysokou přesností.
K nastavení přesné pozice potisku je používán registrační systém firmy Cartes, který díky registraci pomocí fotobuňky zabezpečuje vysokou přesnost umístění potisku. Toto se týká i etiket s nestejnou roztečí. Pozice každé z tiskových jednotek je nastavitelná pomocí posuvného systému a přesnou pozici je následně možné doladit pomocí ručního kola pro jemné nastavení. Pozice každé z tiskových jednotek je indikována na počítadle. Každá z jednotek je poháněna bezuhlíkovými motory a může dosahovat vysokých rychlostí. Díky speciálně konstruovanému mechanismu je knihařský stroj pro ražbu z folie HS schopen docílit mimořádně vysokých rychlostí bez většího zatížení a vibrací.
Knihařský stroj pro ražbu z folie HS dále umožňuje nastavit dobu kontaktu mezi razicí hlavou a materiálem nezávisle na rychlosti stroje, tzn. že lze individuálně nastavit různou dobu kontaktu mezi razící hlavou a potiskovaným materiálem u každé z tiskových jednotek a zároveň lze nastavit rychlost pohybu pásu materiálu, který má být potiskován a zároveň i rychlost pohybu razící hlavy ve vertikálním směru. Desku pro upevnění štočku lze rychle a bezpečně vyjmout díky výsuvnému systému s blokováním pákou. Pozici desky razicí hlavy lze jemně doladit přímo ve stroji pro ražbu z folie HS. Stejně tak lze nastavit i razicí tlak. Pro provádění výseku je razící hlava opatřena čtyřmi mechanickými měřidly s ukazatelem, které umožňují přesné nastavení hloubky výseku.
Ke standardnímu vybavení pro ražbu z folie řady HS patří i navíjení folie pomocí dvou motorů, což umožňuje použití dvou různě barevných fólií na jedné jednotce. Rychlost navíjení fólie je individuálně nastavitelná, což optimalizuje její spotřebu.
Knihařský stroj pro ražbu z folie HS lze dále na objednávku vybavit jednotkou pro podélný transport fólie a tím přizpůsobit stroj pro ražbu z folie HS požadavkům konkrétní zakázky. Dalším vybavením na objednávku může být i laminovací jednotka. Každý navíječ stroje pro ražbu z folie HS je vybaven napínací jednotkou, což je nutné zejména v případě zpracování šíře nad 200 mm. Díky zabudovaným fotobuňkám a mikrospínačům stroj pro ražbu z folie HS  vždy rozpozná, kdy je spotřebována fólie a okamžitě se zastaví. Kontrolní panel strojů pro ražbu z folie řady HS umožňuje celou řadu nastavení. V prvé řadě lze nastavit rozdílnou délku posunu fólie v závislosti na velikosti motivu, dále se na ovládacím panelu stroje pro ražbu z folie HS nastavuje délka posunu papírového (foliového) pásu. Nastavuje se taktéž na dávkovém počítadle počet tisků.
Knihařské stroje pro ražbu z folie řady HS od firmy Cartes představují novou dimenzi u strojů ražby z fólie, vyznačují se vysokým výkonem, přesností a inovativním designem.

Lze je provozovat samostatně nebo v lince spolu s dalšími knihařskými stroji pro ražbu z folie od firmy CARTES.

Technické parametry:

max. šíře materiálu (mm): 340
max. plocha tisku (mm): 330 x 250
max. rychlost (cyklů/hod.): 10 000
rozměry (cm): 340 x 130 x 150

Komentáře

Příspěvek zatím nikdo nekomentoval.

Přidejte komentář

Další produkty v kategorii

LASER 350

LASER 350

Vysoce výkonný LASER 350 firmy CARTES lze použít pro výsek, řezání materiálu, částečný výsek horní vrstvy folie (tzv. splitování), gravírování motivů a popř. číslování celé řady materiálů jako je papír, lepenka, textilní materiály, kůže a další.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

LASER 350

LASER 350
SET 30/30/2

SET 30/30/2

Dvoubarvový, popř. jednobarvový, polygrafický sítotiskový stroj pro potisk materiálu z role na roli při vysoké rychlosti.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

SET 30/30/2

SET 30/30/2
Stroj pro ražbu z fólie CE 121 - 4

Stroj pro ražbu z fólie CE 121 - 4

Knihařské stroje pro ražbu z fólie a výsek firmy Cartes řady CE 121 - 4 jsou zařízeními modulární koncepce.

Na objednávku
Poptat

Poptávám zboží

Stroj pro ražbu z fólie CE 121 - 4

Stroj pro ražbu z fólie CE 121 - 4